ZAJECIA
ZAJĘCIA

- Zajęcia grupowe
- Pilates Studio
- Trening Personalny


ZAJĘCIA GRUPOWE

Zajęcia grupowe prowadzone są w małych około 10-cio osobowych grupach


Pilates I

zajęcia dla osób, które rozpoczynają przygodę z pilatesem. Na zajęciach nauczysz się prawidłowej postawy oraz techniki wykonywania ćwiczeń, nauczysz się jak wzmacniać głębokie mięśnie brzucha oraz kręgosłupa oraz jak prawidłowo oddychać.


Pilates

zajęcia dla osób, które znają podstawy metody Pilates i chcą poznać bardziej zaawansowane ćwiczenia oraz są gotowe na nowe wyzwania. Na zajęciach Pilates I i Pilates wykorzystywane są małe sprzęty typu: piłki duże i małe, IO-balle, rollery, magic cirkles, taśmy oraz drążki baletowe.


Pilates Arc

to zajęcia na specjalnym łuku, czyli na Spine Correctorze. Kształtem przypomina on falę lub wieloryba. Dzięki temu łuk świetnie wspiera kręgosłup, ułatwia pracę nad gibkością i mobilnością, pozwala na idealną stabilizację ciała i odciążenie tych części ciała, które tego potrzebują. Dzięki Pilates Arc jeszcze bardziej poczujesz swój „CORE”, czyli mięśnie środka, wzmocnisz je i zmobilizujesz kręgosłup.


Sprawny kręgosłup, silne pośladki

to zajęcia skoncentrowane na profilaktyce bólów kręgosłupa, uczeniu prawidłowej postawy ciała, wzmacnianiu osłabionych mięśni posturalnych.. Na zajęciach wykorzystując duże piłki, drążek baletowy, taśmy, małe piłki, hantle, magic circles, rollery wzmacniamy mięśnie brzucha, pleców i pośladków, angażujemy mięśnie głębokie odpowiadające za stabilizację kręgosłupa, poprawiamy ruchomość kręgosłupa, rozciągamy najważniejsze grupy mięśniowe, które przykurczone są w wyniku siedzącego trybu życia i pracy.


Stretching

to zajęcia dla wszystkich tych, którzy prowadzą siedzący tryb życia, obciążają kręgosłup i narażają swoje ciało na przykurcze . Na zajęciach skupiamy się na rozluźnianiu przykurczonych i nadmiernie napiętych mięśni, poprawie gibkości, ruchomości i mobilności w obrębie stawów i kręgosłupa. Stretching doskonale uspokaja i odpręża. Jest wspaniałym uzupełnieniem innych zajęć.


Modelowanie Sylwetki

to zajęcia kształtujące mięśnie całego ciała dla kobiet. Wykonywane są przy użyciu TRXa, sztangi, której obciążenie dobierane jest pod względem możliwości ćwiczącego oraz stepu, hantli, tubingów.


PILATES STUDIO

Zajęcia prowadzone są w małych 3-osobowych grupach na specjalnych łóżkach, czyli reformerch. Reformery pozwalają na przeprowadzenie pełnego treningu całego ciała, o wiele efektywniejszego niż ćwiczenia na macie. Ćwiczenia na reformerze są dla wszystkich. Zarówno dla sportowców, jak i osób po okresie rehabilitacji, wspomagając powrót do pełnej sprawności. Trening przy użyciu łóżka do pilatesu zwiększa siłę mięśniową, elastyczność, wydolność, poprawia postawę ciała oraz ogólny stan zdrowia. Oprócz reformerów na zajęciach używamy Spinne Correctora, Wunda Chair oraz Lader Barrel. W zajęciach mogą uczestniczyć osoby, które odbyły przynajmniej 3 treningi personalne i znają już sprzęt pilatesowy.


TRENING PERSONALNY

Trening personalny jest treningiem dopasowanym indywidualnie do Twoich potrzeb. Trening 1:1, czyli klient-trener. Podczas treningu w 100% swoją uwagę skupiam na Tobie, dzięki czemu szybciej osiągniesz wyznaczony cel.


KIEDY WARTO POMYŚLEĆ O TRENINGU PERSONALNYM?

- kiedy chcesz szybko osiągnąć wyznaczony cel,
- kiedy nie lubisz lub nie możesz uczestniczyć w zajęciach grupowych,
- kiedy masz problemy zdrowotne, a chciałabyś swoje ciało utrzymać w dobrej formie,
- kiedy nie lubisz monotonii i nudy
- kiedy praca nie pozwala uczestniczyć Ci w zajęciach grupowych.


JAKO TWÓJ TRENER PERSONALNY

- dopasuję trening do Twoich potrzeb
- zmotywuję Cię do działania
- będę czuwać nad bezpieczeństwem wykonywanych ćwiczeń
- w 100% wykorzystam Twój czas
- nigdy nie pozwolę Ci się poddaćM. Studio pilates & trening


44-200 RYBNIK, ul. Kraszewskiego 6/1
tel: 502 479 310, 518 905 166

 

CZYNNE:


Zgodnie z grafikiem

M. Studio pilates & trening

44-200 RYBNIK, ul. Kraszewskiego 6/1
tel: 502 479 310, 518 905 166