Kontakt: 502 479 310

Rybnik, ul Kraszewskiego 6/1REGULAMINCENNIK
ZAJĘCIA GRUPOWE
Jednorazowe wejście35 zł.
Karnet 4 wejścia100 zł.
Karnet 8 wejść160 zł.
Karnet 12 wejść220 zł.
 
PILATES STUDIO
zajęcia na reformerach w grupie 3-osobowej
Jednorazowe wejście55 zł
Karnet 4 wejścia180 zł.
 
TRENING PERSONALNY
Jednorazowe wejście100 zł.
Karnet 4 wejścia350 zł.
Karnet 8 wejść 600 zł.

Karnet ważny jeden miesiąc, czyli 30 dni od daty zakupu. Po tym okresie karnet traci ważność, a niewykorzystane wejścia przepadają.

Po prostu zacznij!
Nigdy nie jest za późno, by zacząć i nigdy nie jest za późno by zacząć od nowa.

Zapraszam Cię do mojego nowego miejsca, które powstało z wielkiej miłości i pasji do tego czym zajmuję się od wielu lat. Kameralne M.Studio pilates & trening to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie. Pragnę, aby każdy przychodząc do studia czuł się swobodnie i dobrze. Życie w biegu, ciągły pośpiech, stres i głowa zapełniona sprawami do załatwienia na już, czy wczoraj? Zwolnij! Zarezerwuj czas tylko dla siebie. Zatroszcz się o swoje ciało, tak aby służyło Ci przez wiele lat.

Nazywam się Magdalena Oszek. Jestem instruktorem fitness i pilates, trenerem personalnym z ponad 20-letnim stażem. Podczas wieloletniej pracy w tym zawodzie zajmowałam się różnymi formami ruchu. Przez prawie 17 lat prowadziłam Fitness Studio "Magda", które później zmieniło nazwę na M. Studio pilatess&fitness Rybniku.

Jakiś czas temu odkryłam pilates, w którym zakochałam się bez granic, a gdy natknęłam się na zajęcia pilates na profesjonalnych urządzeniach wiedziałam, że jest to coś czemu chcę się poświęcić. Pilates stał się moją największą pasją i tą pasją chciałabym się z Tobą dzielić w moim nowym studiu.

Zapraszam Cię serdecznie do mojego nowego M. Studio pilates & trening, studia moich marzeń. W moim studiu będą prowadzone treningi personalne, pół-personalne oraz zajęcia w małych, kameralnych do 10-ciu osób grupach. W ofercie studia oprócz pilatesu, zanajdą się zajęcia TRX, Sprawny Kręgosłup, Stretching oraz Modelowanie Sylwetki. Studio to pierwsze miejsce w Rybniku, wyposażone w profesjonalny sprzęt do pilatesu firmy Balnced Body, tak jak reformery , spine correctory, beczkę oraz krzesło.

Czekam na Ciebie w moim kameralnym studiu. Dzięki zajęciom w małych grupach możesz liczyć na indywidualny kontakt z instruktorem. Służę radą i pomocą. Zajęcia tego typu oraz treningi personalne gwarantują większą skuteczność oraz bezpieczeństwo Twojej pracy z ciałem.

Nowe Studio otwarte już od lipca, choć pełną parą ruszy od września 2019r. Wkrótce więcej informacji i rozbudowa strony.

Serdecznie zapraszam.
Magdalena Oszek
REGULAMINZajęcia grupowe w wakacje (lipiec- sierpień)
 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEK
18.00MODELOWANIE
SYLWETKI
TRX
-MODELOWANIE
SYLWETKI
PILATES
19.15PILATES
+
STRETCHING
-PILATES
ARC
-


GRUPY SĄ MAŁE I DLATEGO PRZED PRZYJŚCIEM KONIECZNA JEST REZERWACJA MIEJSCA

Uwaga! Od 22.07 do 28.07.2019 oraz od 19.08 do 30.08. Studio będzie nieczynne- przerwa urlopowa. Karnety wakacyjne ważne przez dwa miesiące (lipiec- sierpień) Proszę o przemyślany zakup karnetu.